Günaydın Mesajları Kısa Facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Facebook için Kısa Kısa Günaydın Mesajları

Facebook'ta dostlarınızla paylaşabileceğiniz Günaydın mesajlarını sizler için biraraya getirdik. Güzel bir gün, umut dolu, neşeli arkadaşça, hayat dolu, kıymetli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile hepimize günaydınlar olsun

Günaydın sabahı aydınlatan dostum.

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşım

Gözlerini Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin, günaydın

En güzel sabahların en güzel bereketini gör Arkadaşım iyi günler..

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla arkadaşım, günaydın

Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her kahvaltıdan sonra..

Günaydın; benim canım, Günaydın dostum; gönül bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canım arkadaşım Günaydın.

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma..

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydınlar..

Günaydın sabahımı aydınlatan gün eşim..

Sensiz Güneşin Batmasını istemediğim Gibi Sensiz Geceyide Bitirmek istemiyorum ve Bugün Güneş Doğdu Tüm Dualarım Bugün Seninle Geçmesi için Günaydın..