Günaydın Mesajları Kısa Sevgiliye

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Acaba Uzaktaki özel Sevgiliye bir kısa Günaydın demek için hangi mesajı yazardınız? Bu yazdıklarımız hem erkek sevgiliye hem bayan sevgiliye yazılacak günaydın mesajları olarak seçildi.

Eğer sevgilinize yazdığınız günaydın mesajlarından daha değişik kısa günaydın mesajları yazmak istiyorsanız işte sevgiliye özel kısa günaydın mesajları:

Günaydın Mesajları Kısa Sevgiliye

♥Senin Yanında Çok çabuk Geçiyor Saatler Sensiz Geçmek Bilmiyor Günler Anladımki Sen benim Hayatımın Bir Parçası Kalbimin de Yarısısın Günaydın Aşkım♥

Gecem iyi Olurdu Kollarında Uyusaydım , Günüm Aydın Olurdu Kollarında uyansaydım CANIMMM.. Günaydın Sevgilim

Bugünde Her Zamanki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Özleten Biricik Aşkım Günaydınnnn

Günün Aydın Olsun. Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın….

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.