Günaydın Mesajları Komik

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve webkolik tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Komik günaydın mesajları

En komik Günaydın Mesajları 2014

Günaydın aşkım çok güzel bir gün olsun bugün, hiç bitmese dediğimiz ve bitmeye yakınken bile yarının özlemini çektiğimiz huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün dileğiyle…
    Bir şairin de bir mısrasında dediği gibi sabah oldu ne uyuyorsun sevgilim hadi kalk günaydın sana

Gülme komşuna gelir başına dediler ben yıllarca karşı komşunun kızına gülüyorum hala gelmedi nerede yanlış yapıyorum acaba günaydın

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim herşeyim…

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

İşe bak ya bir gün daha yaşlandık.. Sende hala yatıyorsun uyumayla ömrün bitti bee hadi bi kalk artık ya Günaydın

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.
    Günaydın sabahı aydınlatan güneşim…