Günaydın Mesajları Sevgiliye Uzun

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Günaydın mesajı Sevgiliye

Sevgiliye çok güzel Günaydın mesajları hazırladık sizin için sevdiklerinize bu özel Günaydın mesajları ile uzun uzun Günaydın demek için konumuzun devamında çok güzel sözler ekledik.

GözIerini bu sabah mucizeIere açman diIeğiyIe, hayırIı sabahlar diIerim.

Günün nasıl olursa olsun, dudaklarından gülümseme eksik olmasın. iyi sabahlar sevgilim.

Günaydın Aşkım; Günaydın seninle başlayan bu güzel güne, günaydın kalbimin deli atışı, gözümün nuru günaydın.

Ellerinin sıcaklığına, yüreğine,o saf masumiyetine de günaydın.. Şu an senden uzak olsam da yüreğimde olduğun için günaydın…Beni kuşlar gibi göklere çıkardığın için günaydın...Sana sana evet sana günaydın sevgilim.

Sen benim için her zaman kusursuz bir gül fidanı oldun. içimde büyüttüm seni gözyaşımla suladım.Güle sevdalı bülbül gibi sızlanıp durdum. En Sonunda dikenlerinden derin yaralar aldım..Günaydın bitanem derin uykudan uyandım.

Günaydın sevgilim, Pozitif düşün bugün Önce güIümse Sonra da güI Kahkaha at hatta, KatıIa katıIa Gül korkma Simsiyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi rengarenk..iyi sabahlar bitanem günün aydın olsun.

Günaydın gecemde rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde ise sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günaydın gül yüzlü sevdiğime, Günaydın dünyamı aydınlatan yeni güne, Günaydın gün görmek için bekleyene, Günaydın, günaydın, günaydın.