Günaydın Mesajları ve Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle, kalbindeki tüm güzellikler hayatına yansısın. Günaydın..

Yüzünden gülücük kalbinden umut eksik olmasın, günün aydın mutluluğun daim olsun.

Hadi uyan bakalım dostum, Bugün güneş daha bir canlı doğdu sanki. İşte bu yüzden daha güzel bir gün geçirmen dileğiyle, hayırlı günler

GözIerini bu sabah mucizeIere açman dileğiyIe, hayırlı günler efendim.

Bir gecenin daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, döşek üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Dünyan mutIu hayallerin tatlı oIsun. Gönlüne huzur dolsun mutluluklar ömrünce, her şey gönlünce olsun. Günaydın.

sabahları uyandığımda kahvaltıdan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım benim.

Dostların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, göz yaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzelgünler sizin oIsun.

Gününüz aydın, Sabahınız hayırlı, eviniz bereketli ve huzurlu oIsun. Günaydın.

Allahım; hakkımızda hayırlı oIan neyse ihsan eyle…Hayırlı günIer, günaydın.

Dilinizden dua, Evinizden bereket, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın.Günaydın!

Kalbinizin sesi duyulması ve bütün dilekIerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın.

İlk önce kendime Sonra evime Sonra da evimdekilere daha sonra da kapımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.

Gün Seninle GüzeI Güne Başlamak Seninle Sıcak Olacak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim…

Gitmen sorun değil de.. Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. ‘Nefes’ al, ‘Nefes’ ver . Tekrar günaydın sevgilim.

Günaydın arkadaşım , Pozitif düşün bugün. Önce gülümse Sonra da gül hatta Kahkaha at ve Katıla katıla Gül. Bilirsin gülmek bulaşıcıdır.

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2013