Günaydın Ömrüm Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Ömrüm Baharı Sözleri

Günaydın Ömrüm Senin Sözleri

Sabaha nasıl uyanırsanız öylede akşam edersiniz. Sevdiğiniz ile sabahı karşılarsanız akşamıda sizinle olur. Ömrünüze bedel bahar gibi gelen sevgilinize;

bir sabah seninle güne uyanacağımı hiç sanmazdım ama artık güne senle başlayıp kahvaltımı ellerinden yemek o kadar güzel ki ömrümün baharı günaydın

benim olan sadece benim olan ok sevdiğim aşkıma kocaman öpücükler aşkıma benim günaydın bahar kokulum

Günaydın virane gönlümün gonca gülü günaydın hayatımın anlamı biriçik aşkım ömrümün baharına günaydın

gunaydın iki gözüm guneydın kocacım guneydın bahar mevsimim sevda cicegim

günaydın birtanelerin birtanesi dunyanın en yakışıklı erkeği evet evet sen bitanem o uykulu halınle dahi yakısıklısın ve sen benımsın ıyı varsın yenıden gunaydın baharım yazım

günaydın günümün en güzel yüzü günaydın sevdalım günaydın günaydın hayatımın en degerli parçası bahar ile gelen mutluluğum

ıssız çöllerde,sonsuz magralarda,derin yagmurların ve o yagmurları kurutan güneşin geceyle nemlenen kalbinide kurutmasını isterim günaydın hayatımın baharı

şimdi uyuyorsun. hayatta en büyük sans nedir. gece basını yastığa koyup sabah sağ salim geri uyanmaktır. rabbim de seni böyle seni sanslı kullarından eylesin. günaydın gönlümün baharı

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın. bahar yağmuru gibi ıslanan toprağım günaydın bitanem