Günaydın Sevgilim Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Sevgilim Sözleri

Günaydın Sevgilim Yazıları

Ben sana sevmeyi öğretemedim ama sende bana unutmayı öğretemedin günaydın yinede sevgilim

Ben yıllarımı kaybettim anıları değil, ben mutluluğu terk ettim acıları değil, ben sevgimi yitirdim nefretimi değil, ben yaşamayı unuttum ama dostumu değil… Günaydın biricik sevgilim

Bende diyorum güneş ne kadar parladı demek benim aşkım uyanmış günaydın benim sevgilim

Benim olan sadece benim olan ok sevdiğim aşkıma kocaman öpücükler aşkıma benim günaydın.

Bir gün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir sevgilim günaydın.

Bir gün olurda sana günaydın diyemezsem. N’olur beni affet... Çünkü ölüler konuşamaz. Bir gün sabah uyandığımda burnuma gelen senin mis kokunu koklamak dileğiyle sevidceğim günaydın.

Bir gün unutursa doğmayı güneş, unutursa karanlığı aydınlatmayı, gözlerindeki masum bakışlar aydınlatsın dünyayı ve o gün tekrar sana “Günaydın” diyebileyim Günaydın günaydın sevgilim

Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin aşkım sevgilim günaydın

Bir sabah seninle güne uyanacağımı hiç sanmazdım ama artık güne senle başlayıp kahvaltımı ellerinden yemek o kadar güzel ki seni çok seviyorum aşkım sevgilim bitanem günaydın

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın aydın olsun kocaman öpüldün. Günaydın seviglim

Biricik sevgilim, Seni çok seviyorum. Öyle tatlı uyuyorsun ki insan kaldırmaya kıyamıyor. Günaydın.

Sevgilim sen bana ne yaptın da aklımı sende alamıyorum ya beni güzelliğinle büyüledin. Büyülü aşkıma kocaman günaydın

Bu gözle güneşin açmasıyla ilk seni görmek ister bir tanem uyan artık... Günaydın sevgilim