Günaydın Sözleri 2013

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Günaydın Mesajları 2013 Kısa

En güzel günaydın sözleri 2013

Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürekte cesaret ister, yüreği güzel dostuma günaydın

Günaydın kalbimin orta yerindeki biricik arkadaşım.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Derdimiz olsada hayatımızda hiç ışık bitmez, kalbimizde yine gülerek güne başlıyacağız.. bu güne günaydın olsun..

Gözlerini bu güne öyle bir aç ki herşey istediğin gibi olsun günaydın..

Bir gece daha sensiz gözlerini kıskanan güneşin doğması ile bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın..

Günaydın rüyalarım, hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Günlerin aydın olurken kalbin bensiz olmasın, kalbin benimle iken, bende her zaman seninleyim günaydınlar olsun..

Sabahın ışığı vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde, ben olayım odanın her yerinde günaydın.

Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledim, seninle güne merhaba dedim Günaydın

Güneş gibi aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın ..

Yeni bir güne yine seninle yaşamanın vericeği bir moralle başlıyorum ve bugünü de 24 saat seni düşünerek geçirecegim günaydın..

Günaydın, gecemi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan yüreğime yağmur gibi yağan canım günaydın

Günlerimin ışığı sabahlarımın güneşi gecelerimin yıldızı ay’ısın,günaydın

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bitanem..

Merhaba hayata, Uyandım senin adınla bu yeni sabaha, haydi sende kalk, beni yalnız bırakma..Günaydın

Her günü seninle anıyorum her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken atıyorum şimdiki gibi günaydın bebeğim

Bir sabahı birde gözlerini özledim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu gözlerim, dön artık herşeyim sensiz başlayan güne gün diyemem..Günün aydın olsun..

seviyorum seni sabahım sensin, günaydın aşkım

Güneş bugün seni kıskanarak doğuyor, bense seninle doğuyorum hergün günaydın aşkım

Dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe günün aydın olsun