Günaydınla İlgili Güzel Mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Güzel Günaydın Sözleri

Günaydın ile ilgili güzel sözler

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun. Günaydın.

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim..

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.