Güzel Aşk Sözleri Kısa ve Anlamlı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Kısa ve Anlamlı Güzel Aşk Sevgi Sözleri

En Anlamlı Güzel Aşk sözleri yayınladığımız bu sayfada en etkileyici olanlarını siz de seçerek gönderebilirsiniz.

Aşk kendi yükünü başkasının omuzlarına yıkmak değil, birlikte yaşamın tüm ağırlığından kurtulmaktır.

Gönlünden ne koparsa, benim olsun aşkım..

Belki de aşk senin için herkesin parçalar kattığı bir yap-boz..Hep eksikliği tamamlamakta kullanılmış kalbin.

Seni körü körüne sevdiğimden belki de..Gidişinde hiç bir kusurlu hareket göremedim..

Ben miydim hacmine sığmayan, yıkılsın bendim!..Al beni, ummanlara vur!

Ölüm yürekleri alır da toprak eder hani içindeki duyguları..O nedenle Aşk eti değil ruhu mesken bilir kendine.. Hiç yok olmamak gayretiyle...

Bazen Aşk, dengesiz ipler üzerinde trapez gösterisidir..

Yazdıklarını asırlar da geçse hala değdirmiyorum ellerime..biliyorsun ya, bazı yaraları kabuğunda unutmak gerek!

Sevgilim sen ah..keşke desem de öyle çok uzaksın ki, menzili dahi yetmiyor bendeki özleminin..

İncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçeK.. Aşkın vücut bulmuş halidir belki de, ona iyi bakmalısın.

Bir gün ben de seveceğim, Hiç kimsenin kimseyi sevmediği yerden, sevemeyeceği kadar.

Sen giderken, ardından baktım ve dedim ki, Her şeyim yolunda gidiyor.

Ne gönlümün derdini sor bana, Ne sararan yüzümü, Ne içimin ateşini sor bana, Gel gözünle gör beni..

Avucumun içindeki nasırsın şimdi sen, kime dokunsam acırsın!..

Sen, en sevgili.. Ab-ı hayatsın sen...

Umarım daima aşka ayıracak vakit bulursun..Sol yanın aşka gelir!..Henüz hazır değilse de bana kızma, zamanla nasılsa gelir. Zamanla her şey olur, aşk bile!

Dünyanın bütün bu kalabalığında, aslında yalnızca iki kişisindir hani bazen.
    Sen ve ben gibi..

Dışarısı koskoca bir hapishane, ben ise senin hücrelerinde fevkalade özgürüm... Düşün işte, bitmesin diye gün sayılan bir mahpusluk!

Taa yüreğime kadar ne zahmet ettin beni terk etmek için, bir buluta yağmasını rica etsen ben yine anlardım.
    Hem değil mi ki yağmur, senin benden apar topar gidişin..

Fena halde kimsesizim bugünlerde, bildiğin gibi değil. Eğer bilseydin zaten, 'kimsem' olurdun bir koşuda.

Hep büyük aşkların taşeronluğunu yaptı kalbin..Sen emek sarf ettin, başkaları kazançlı çıktı daima..

Bu güzel sözler Özgür Gümüşsoya aittir.​