Güzel Etkileyici Hoş Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 6 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. kısa etkileyici hoş sözler

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez…

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

Umutsuzluğa kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak Sıcak bir Güneş, Deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardır!

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!

Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar