Harry Styles Evi

Konusu 'Bunları biliyormuydunuz' forumundadır ve Yavuz tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Harry Styles Evi Nerede

Herry Styles'in evi İngiltere'nin Londra şehrinde. Fakat tam adresi mevcut değil. Paparazzilerin evinin çevresinde kendisini görüntülediği resimleri var.

Harry Styles Evi

2. harry styles

seni yerim her halinle yakışıklısın bebeiş

3. Cevap: Harry Styles Evi

çok ama çok tatkısın

4. Cevap: Harry Styles

Allahım her ozelliğe sahibim ustelik italyadaki konserinde imzasını özellikle elime attırdım elime dokunması için burcumuz aynı doğum tarihimiz aynı o da16 yasında bende
    Kısacası

ÇEKİLİN KIZLAR HARRY BENİM.

5. Cevap: Harry Styles Evi

cekilin kızlar haryy benim

6. Cevap: Harry Styles Evi

HARRY sizin neynize o bnm kankamın sevgilisi ben asla sevmem ama zaynnnnn bnmmmmmm

7. Cevap: Harry Styles Evi

Bir Kere Harry Styles Benim O Taylor Gözüme Gözükmesin Yoksa Onu Öldürcemmm Vallaaaaaa Çok Sinir Olyorummmm :(((((((

8. hary

sizin gibi lere hery değil luis bile yakışmaz benden güzeli varmı kardeş bunu söyleyeyim harry benim cicişler aklınızdan geçirmeyin pardon sizde kafa hemde akıl yok hary bana yakısır

9. Cevap: Harry Styles Evi

gidin yaa Harry Styles bnm aşkm yaa ck tatlı

10. Cevap: Harry Styles Evi

hallahalla siz harry'i rüyanızda görürsünüz.zorunuza mı gitti

11. Cevap: Harry Styles Evi

Sen önce hery yerine Harry yaz tatlım. ;)

12. Cevap: Harry Styles Evi

kesin sesini herry nn konserine gittim bn onla konuştuk yabancı tabi bildğim kadar size nolulor benim elime imza attı

13. Cevap: Harry Styles Evi

ben 16 yaşındayım harrynin evini kendi gözlerimle gördüm londraya gittim oralarda teyzem okuyor harrynin konserine denk geldim ve öyle mutlu oldum ki ikimizde 16 yaşındayız 1 defter dolusu bende imzası var zayn harry niall liam louis hepsinin taylor swift onun da var yalan deil gerçek burcumuz aynı doğum tarihimiz aynı çok isterdim onu gibi giyinip londra sokaklarında dolaşmak onun saç tarzında saçlarımı kestirip sewgilimi koluma takıp dolaşmak isterim gönül ister HARRYİ KOLUMA TAKIP GEZMEK

KIZLAR BAYANLAR AÇILIN HARRY BENİ GÖRMEK İSTİYOR !!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU ZAYN-HARRY-NİALL-LOUİS-LİAM

14. L-H

L-H

Cevap: Harry

When I first saw you, my dear ... you're the first one I admire the oldum.ve

15. Cevap: Harry Styles Evi

Harry evİn Çok gÜzelmİŞ bu arada harry benİm kizlar.
    I love you harry

16. Cevap: Harry Styles Evi

<3 Çekİlİİİİİİİİİn hary benİm<3

17. Cevap: Harry Styles Evi

kızlar tolanıp şu aptal tayloru bi dövelim

18. harry styles ı seven kişi

harry styles kimsenin çünkü o bize hayatta bakmaz ama yinede biz onu seviyoruz ....... o benim en sempatik en yakışıklı popçum seni seviyorum aşkım

19. Cevap: Harry Styles Evi

evin cok tatlı

20. harry

harry nin her şeyini biliyorum numarası neyse o bende kalsın evinden çıkan kız varya o benim, eda kaya harry nin evine baktım 5 odalı harry çok dağınık evde ablası gemma da vardı ablası sarı saçlı bi de bilmediğiniz bir şey harry bi aralar türk kıza hayran olmuş kızın peşinden koşmuş kız kabul etmeyince çok üzülmüş o yüzden türkiye ye gelmeyi pek istemiyo zayn de onu desyekliyor.zayn peruk kullanıyor aslında 24 yaşında diş beyazlatıcı kullanıyormuş 3 kızla gayri meşru ilişkisi olmuş başı neredeyse dertte bi de günde 3 sigara paketi bitiriyo