harry styles nelerden hoşlanır

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve webkolik tarafından 31 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

harry styles nelerden hoşlanır

harry styles neleri sever

One Direction Harry Styles, Manchester United takımının büyük bir hayranıdır.1980'li yılların müzik tarzını çok beğendiğini söylüyor.Harry'nin idolü Elvis Presley..
    Harry Styles Havuçlu keke bayılıyor, Harry Yetenekli kızlardan hoşlanıyor.
    Harry aksiyon filmleri sever

Harry traş sonrası Polo Mens Black losyonu kullanıyor,
    Ayrıca Harry konserve portakalı çok seviyormuş.Harry hoşlandığı bir kızın ondan da hoşlandığını hissederse yemeğe çıkma teklifi edermiş.Harry Amerikan arksanını seksi buluyor.
    Harry Styles, Dans etmeyi çok seviyor.

alıntı

2. Cevap: harry styles nelerden hoşlanır

bence hery dassı seversebirde bana baksın vebenimle dansetsin bakalım beni gecermiunlu yakışıklı ama ondan daha iyi dans edenlerde var hary bu mesajı alırsan lutfen telini yaz

3. Cevap: harry styles nelerden hoşlanır

sen harry nin iyi dans etmediyini ve ondan daha iyi dans edenlerin oldugunu seylüyorsun sen harry nin yazılışını daha bilmiyorsun bunun sebebide ondan hoşlanmaman

4. Cevap: harry styles nelerden hoşlanır

Yetenekli kızlardan hoşlanır fakat mayonezi sevmez... (aynı ben yani)

5. Cevap: harry styles nelerden hoşlanır

o zaman harry gelsin yetenekli kızlardan hoşlanıyorsa benim melek gibi sesim var okuldaki konserde baş solistim ve dans etmeye bayılırım dans etmeyi bildiğim halde hala dans kurslarına gidiyorum birde yemin ederim beni kim görürse gözlerin çok güzel diyor ve okulumdaki bütün kalpler bana aşık benimki ise HARRY'e

6. Cevap: harry styles nelerden hoşlanır

kocacım benim o ona birşey söylemeyin :)