Harry Styles Sözleri

Konusu 'Ünlü Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Harry Styles Sözleri

Harry Styles Sözleri

One Direction gurubunun üyelerinin sözleri şimdiden klişe olmaya başladı. Herry Styles ve diğerlerinin müzisyenliği bırakıp feylesof olamaya karar vermeleri içten bile değil :D

Herry Styles : Bir kez hayranlarıma hayallerini kovalamalarını söyledim ve hayallerinde benim olduğumu söylediler.Sonrada beni kovalamaya başladılar.

2. Cevap: Harry Styles Sözleri

size sorum bu kadar yakışıklı, komik, sevecen, nazık ve kibar birini nasıl sevmessiniz

3. Cevap: Harry Styles Sözleri

seviyoruzzzzzzzzzzz:) hem de çok harryyyyyyyyyy

4. Cevap: Harry Styles Sözleri

uff ya hayranınım ama seni göremiyorum sen bnm en sevdiğim ve kendimi yakın hisetiğim kişisin
    bu sırada sayfa işime çook yaradı

5. Cevap: Harry Styles Sözleri

kural bu : sen hayal edersin başkaları yaşar

-HARRY STYLES-

6. Cevap: Harry Styles Sözleri

harry seni çok seviyorum o yüzden posterlerini,resimlerini,kolyeni,bileklini,yapıştırmanı alıdım yani seni seviyorum sen demişsin ya beni eşyalarla semeyin ama ben yapamıyorumki sensiz tek beni sana bunlar yakın histiyor seni seviyorum love <3

7. Cevap: Harry Styles Sözleri

sen sevmeden dura bilirmisin hayır.sen ve hayallerim beni gerçek hayatdan kopardı.sana gülüşüne sözüne gözlerine baylıyorum.sevdiğini atmak kolaymı sanıyorsub.İ love you Harry