Hayırlı Akşamlar Dilekleri

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Hayırlı Akşamlar Duaları

En Güzel Hayırlı Akşamlar Dilekleri

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez hayırlı akşamlar tatlı rüyalar allah rahatlık versin..

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi hayırlı akşamlar.

Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin hayırlı akşamlar canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum..

Bu akşam bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..hayırlı akşamlar

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem hayırlı akşamlar

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum hayırlı akşamlar

Seni çok seviyorum birtanem en güzel akşamlar dilekleriyle

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanagına bir buse gonderiyorum…huzurla uyu bitanem..huzurlu ve mutlu…hayırlı akşamlar diliyorum

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. Sana Allah'tan (cc) hayırlı akşamlar diliyorum

Hayırlı akşamlar birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. Hayırlı akşamlar niyaz ediyorum

İyi ki varsın birtanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. Hayırlı akşamlar sevgilim

Uzadı akşamlar, sabah olmuyor. Sensiz birtanem, odama hiç güneş doğmuyor. Hayırlı akşamlar benim için doğan mehtabım.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele Allah sana hayırlı akşamlar versin

Son düzenleme: 30 Ağustos 2012