Her Sene Tatile Gidiyor musunuz?

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Yavuz tarafından 15 Haziran 2012 başlatılmıştır.

?

Her sene tatile gidiyormusunuz?

Anketin kapanma tarihi 22 Haziran 2012.
  1. Evet

50,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Bazen

50,0%
  4. Diğer

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Her Sene Tatile Gidiyor musunuz? Nereye Gidiyor ve Nasıl Değerlendiriyosunuz?

Tatil her ailenin atlamaması gereken bir aktivitedir. Aile bağlarını güçlendirdiği gibi, bütün yılın yorgunluğunu atıp ve enerji toplamamıza yarayacaktır. Fakat herkes trustik sahillerde tatil yapacak diye bir şey yok. Bazen köyümüzü ziyaret ederiz bazende büyüklerimizi dolaşırız. Sizler tatil yapıyormusunuz? Yapıyorsanız nasıl değerlendiriyorsunuz? Yaşadıklarınızı ve deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden herkese iyi tatiller.

2. Cevap: Her Sene Tatile Gidiyor musunuz?

Evet her sene gidiyorum.:D Tatilimin bir kısmını batıda bir kısmını da güneyde geçirerek :cool:sezonu kapatıyorum. :)

Bu arada Webkolik tatil planım bu ayın 25 itibariyle başlıyor.Ramazan ayında mola verip bayram ile birlikte tekrar yollara dökülüyorum.Henüz plan yapmadıysan ara beni :)))))) :D

3. Cevap: Her Sene Tatile Gidiyor musunuz?

Norveç te izin kullanmak istemeyen türk işçiyi personel müdürü çağırıp neden yıllık izin kullanmak istemediğini sorar. İşçimiz gurbette olduğunu paraya ihtiyacı olduğunu söyleyip izin parasını istiyor. :) Fakat personel müdürü böyle bir şeyin mümkün olmadığını izin kullanmazsa kendisinin fabrikaya verimli olamayacağını söyleyerek izin kağıdını imzalıyor. Maalesef insanımız yıllarca emekliliği için çalışıyor fakat emekli olunca kazandığı paraları sağlığına harcamak zorunda kalıyor. Emekli olup olmayacağımızda kesin olmadığına ve günümüz şartlarında zor olduğuna göre, günümüzü gün edelim mantığı değilsede israfa kaçmadan kendimize tatil planları yapmamız iyi olacaktır.

4. Cevap: Her Sene Tatile Gidiyor musunuz?

öyle insanlar var ki bayram tatillerini bile yarım gün kullanıp çalışmak zorunda kalıyorlar...

5. Cevap: Her Sene Tatile Gidiyor musunuz?

Bu sene süper bir tatil planım var.....