İkinci Öğretim Harçları Kalktı mı ?

Konusu 'Güncel bilgiler' forumundadır ve melinda tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. 2.Öğretim harçları kalktı mı?

27 Ağustos 2012 tarihinde Bülent Arınç, birinci öğretim harçlarının kalktığını açıkladı.Bu açıklama "İkinci öğretim harçları kalktı mı?" sorusunu beraberinde getirdi.
    Henüz ikinci öğretimlerin harçlarının kalktığına dair bir açıklama yok.Sadece 2012 yaz aylarında yapılan bir açıklamaya göre ikinci öğretim harçları normal öğretim harçlarına çevrilmişti.

melinda/webokur.net

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Son düzenleme: 27 Ağustos 2012

3. Cevap: İkinci Öğretim Harçları Kalktı mı ?

arkadaşlar bu konuda biraz duyarlı davranmalıyız .sesimizi duyurmassak bu adaletsizliğe boyun eymek <zorunda kalırız.lütfen herkes başbakalık ve cumhurbaşkanlık sitesinden şikayetlerini uygun bir üslub ile dile getirsin.geç olmadan bu işi çözelim.

4. Cevap: İkinci Öğretim Harçları Kalktı mı ?

Bole adaletmi olur ya nasil bİr ayrimcilik bu onlar İnsan evladida bİz İnsan evladi deĞİlmİyİz onlar bu mİlletİn Çocuklarida bİz deĞİlmİyİz baŞimizdakİ partİnİn adine adalet ve kalkinma partİsİ ama adalete baksana bİ bİzİm harÇ paralariyla kalkiniyorlar resmen harbİdende yÜce adalet dedİklerİ bu olsa gerek neymİŞ efendİm 2.ÖĞretİme memurlar 5.ten sonra geldİklerİ İÇİn harÇlar kalkmiyomuŞta bİlmem nemİŞ ozaman 2.ÖĞretİmİn nede aÇik ÖĞretİmİn harÇlarinida kaldirmiyacaksin bu hesap ayni bİrİ yer bİrİ bakar kiyamet orda kopar hesabina dÖndÜ bu kadar kİŞİden beddua alacaksiniz ÖbÜr tarafida dÜŞÜnen yok nasil hesap vercez dİye adaletsİzlİk yapiyoruz dİye neyse daha fazla konuŞmak İstemİyorum ama Şunuda bİlsİnlerkİ bİzler zengİn deĞİlİz 2.ÖĞretİmde okuyoruz dİye mecburİyetten okuyoruz keyfİmİzden deĞİl yanİ gÜndÜz ÇaliŞip gece okula gİdİyiruz mecburen kisacasi gÜnah keÇİsİ bİz olduk zaten derslere tam gİrmİyor hocalar hocalar dememelİydİm ÇoĞu ÖĞretİm gÖrevlİsİ ordan burdan gelme yanİ mÜhendİs gİbİ İnsanlar ama ÖĞretmen gİbİ geÇİyor burada bÖyle hak adalet hukuk hİÇ olmaz sİz bÖyle yaptiĞiniz sÜrece dahada dÜŞman kazanacaksiniz baŞka bİrŞey deĞİl