İl İçi Öğretmen Atamaları İçin Son Gün

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 14 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Şehir İçi Öğretmen Ataması Son Gün

MEB İl İçi Öğretmen Atamaları İçin Son Gün 28 Şubat
    Milli Eğitim Bakanlığı, İl içinde yer değiştirmek isteyen öğretmenlerin, il içi ataması için başvuruları 28 Şubat 2013 tarihine kadar kabul edecek. Başvuruların mebbis.meb.gov.tr adresinde Elektronik Başvuru Formu doldurularak yapılacaktır.

Açıklama: Öğretmenler, (eş durumu, özür, özel hayat, sağlık) hayatını olumsuz etkileyen nedenlere bağlı olarak 11-28 Şubat 2013 tarihleri arasında sonuçlandırılmak üzere her il milli eğitim müdürlüğünce belirlenecek takvim çerçevesinde yer değiştirme başvurusunda bulunabileceklerdir. İl milli eğitim müdürlüklerince belirlenen takvimlerde sonradan her hangi bir değişikliğe gidilmeyecektir.

- 2013 Şubat ayında özür durumundan iller arasında görev yeri değiştirilen öğretmenler aynı özürden il içinde yer değişikliği talebinde bulunamayacaktır.

Başvuruda bulunacaklarda, öğretmenlik ve Devlet memurluğunun her ikisinde de adaylıklarının kaldırılmış veya Şubat ayı sonu itibarıyla kaldırılabilecek durumda olmaları şartı aranacaktır.