İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. İlköğretim Haftası Mesajları

İlköğretim Haftası ile ilgili mesajlar

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Eğitim ve Öğretim hayatında önemli bir yeri olan “İlköğretim” devamı gelecek uzun bir yolun başlangıcıdır.

İlköğretim Haftası nedeniyle, çocuklarımızdan hiçbir fedakârlığı esirgemeyen, her zaman onların yanında yer alan ailelerini, öğretmenlerini kutlar, sevgili çocuklarımıza başarılar diler, gözlerinden öperim. (Dr. Ahmet CENGİZ)

Sevgili Öğrenciler; sizler bizim geleceğimizin teminatısınız. Bizim bütün gayretimiz sizlerin yetişmesi, sizlerin iyi birer yurttaş olabilmesi içindir. Önümüzdeki yüzyılın bilim adamları, yöneticileri, öğretmenleri, doktorları sizler olacaksınız. Bu yüzden çağın teknolojik gelişmelerinden mutlaka yararlanmalı, kendinizi iyi yetiştirmeli başka bir deyişle çağı yakalamalısınız. Bizlerde bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız; okuyan, araştıran, sorgulayan, sonuç alabilen, ülkesini, bayrağını, tarihini seven birer insan olarak yetişmeniz en büyük amacımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, "İlköğretim Haftasının" ve 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı, uğurlu ve başarılı geçmesini temenni ediyorum. (Abdulgafur BÜYÜKFIRAT)