İlkokulda "Takdir ve Teşekkür" kalktı

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

"Takdir ve teşekkür" kalktı
    İlkokulda Karnelerde `Takdir ve teşekkür` kaldırıldı. Eğitimde 4+4+4 modelinde yapılan değişikliklerden biri de ilköğretim 4. Sınıfta verilen başarı belgesi niteliğindeki ‘Takdir’ ve ‘Teşekkür’ belgeleri kaldırılması oldu.

4.sınıflara takdir ve teşekkür verilmeyecek
    İlköğretimde öğrenciler 4. Sınıftan itibaren verilen belgeler, 4+4+4 eğitim sistemi ile artık geride kaldı.Bunun nedeni 4. Sınıfların ilkokul sayılmasıoldu ve bundan sonra ‘takdir’ ve ‘teşekkür’ belgeleri 5. Sınıftan itibaren verilecek artık. 24 Ocak 2013 Cuma günü 4. sınıf öğrencileri karnelerinin yanında takdir ve teşekkür belgesi alamayacak.

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: İlkokulda "Takdir ve Teşekkür" kalktı

Bu arada sevgili moderatörümüz, üniversite öğrencisi güzeller güzeli editörümüz Lavinia'nın almış olduğu takdir belgesini yayımlamadan geçemeyeceğim. Umarım kızmazsın :p Yalnız şunu da belirteyim. Editörümüz eğitim hayatında oldukça başarılı ve zeki bir öğrenci. Uzun zamandır takdir belgesi alamadığını ve biraz nostalji yapmak amacıyla gidip hocasından ricada bulunmuş, karşılığında aşağıda görmüş olduğunuz belgeyi almaya hak kazanmış.:D

3. Cevap: İlkokulda "Takdir ve Teşekkür" kalktı

Evet sağolsun öğretmenim beni kırmadı ve bu belgeyi hazırladı. Bugüne kadar aldığım takdir belgeleri içerisinde en güzeli olduğunu söylemeden edemeyeceğim :D