iyi akşamlar mesajları kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

iyi akşamlar mesajları kısa

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyimmm sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sende beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı

İyi geceler birtɑnem. En tɑtlı uykulɑr en güzel rüyɑlɑr senin olsun.

Huzur dolu yɑrınlɑrɑ; berɑberce ulɑşɑbilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Gecelerimin doğɑn güneşi, hɑyɑtımın ɑnlɑmı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki vɑrsın. Seni seviyorum ,İyi Geceler herşeyim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Özlemim sana sevdiğim Sensiz rüyalarımdan artık bıktım Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur İyi geceler biriciğim Seni çookk seviyorum

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler.