İyi Geceler Aşkım Sms

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. İyi Geceler Aşkım cep mesajları

İyi Geceler Aşkım sözleri sms

Tatlı rüyalar aşkım. Kısaca benli rüyalar, bir günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimm.. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum,tatlı rüyalar..

Tatlı uykular hayatımın en değerli varlığı.

İyi geceler aşkım. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler aşkım.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.. seni yaşadığım her gün için.. yanağına bir buse gönderiyorum.. huzurla uyu bitanem.. iyi geceler.. seni seviyorum.