İyi Geceler Mesajı Dost

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

İyi Geceler mesajı dosta

Dosta iyi geceler mesajları

Dostlarınıza en özel iyi geceler mesajlarını buradan ulaşabilir.Dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla aydınlık geçer. Yalnızlığımı iyi edecek bir deva bulamam kimi zaman.

Kimsesiz zamanların yalnızlığına,aydınlık diyarların masalımsı görüntülerine, bir küçük çocuğun yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde iyi geceler dostum..

En güzel gecelerin en hoş rüyalarını gör dostum tatlı uykular

Eskilere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.

Tatlı uykular biricik arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.
    Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.

Bir dilek tuttum ve uyuyorum.Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Yada hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım..

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör arkadaşım tatlı uykular sana..iyi geceler.