İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Kısa Komik

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Komik

Sevgiliye yazılacak komik iyi geceler mesajları bu sayfamızda.Sevgilinize çok eğlenceli komik kısa iyi geceler mesajı yazmak isterseniz aşağıdaki mesajlar arasında beğendiğiniz mesajı yazabilirsiniz.

Artık Uyumaya başladım Sevgilim sabah sayısal loto için aksakallı bir dedeyle randevum var sana iyi geceler!

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler:)

Her şeyin zamanı var; Yaşamanın, Sevmenin ve Ölmenin zamanı.. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler Sevgilim

Hadi iyi geceler sevgilim Uyudu 7 cüceler..Yarın güzel bir gün bekler,Uçusan kelebekler,Mutlu gülen bebekler,Renkli güzel çiçekler,Gencligi bekler delilikler,Rüyanda olsun melekler,

Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Seni İsteyeceğimiz Yok sevgilim iyi geceler Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakma Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz sen tatlıyı artık rüyanda görürsün aşkım iyi geceler

Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler Aşkım

Elveda Sevgilim bu sana bunlar son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi acayip uykum var aşkım iyi geceler