iyi geceler mesajları sevgiliye 2016

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

2016 iyi geceler mesajları sevgiliye

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma .Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma.Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana.Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık çok az kaldı sabaha.Tatlı rüyalar aşkım hem sana hem bana…

Aşkımı sana anlatmak istesem ne günler ne geceler ne yıllar yeter sadece şunu bil sevgilim seni çok seviyorum iyi geceler..

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

iyi geceler kakaolu sıcak sütüm….

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim

Bu gece rüyanda beni gör sevgilim seni seviyorum iyi geceler tatlı rüyalar..

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Aşkım iyi geceler Allah rahatlık versin seni çok seviyorum sen benim herşeyimsin..

Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım…

Son düzenleme: 16 Kasım 2015