İyi Geceler Sözleri Facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Facebook İyi Geceler Sözleri Facebook

Sevdiklerinize ve dostlarına gönderebileceğiniz çok güzel facebook yazılmış iyi geceler mesajları.

Facebook İyi Geceler Mesajları

Allahım en güzel tatlı uykuları ve güzel rüyaları size bahşetsin arkadaşlar

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör dostum tatlı uykular.

Tatlı rüyalar canım. bu gece mutlulukla uyuyacagım; senin o tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen birşey bu beden bu can çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçeğim rüyam sensin aşkım tatlı rüyalar

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanadında mutluluk, yüreğinde sadakat, kar beyaz tüylerinde sevgi, gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını …

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu webokur.net İyi geceIer.. Seni seviyorum.

Seni o kadar çok seviyorumki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler aşkım.

Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler.

Geceleri uzaklara çıglık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler herseyim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma..

Gece gözlüm Rüyalarımda hep sen varsın İyi geceler birtanem İyi geceler küçüğüm tatlı rüyalar seni çok seviyorum bitanem rüyanda beni görmen dileğiyle..

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Her Gecenin karanlığında Duamda Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler sevdiceğim..