Jessie Manson Kimdir

Konusu 'Zengin Bilgiler' forumundadır ve Misafir tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. ölen dansçı Jessie Manson kim biliyor musunuz? Jessie Manson hakkında bilgi rica etsem?

2. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Kardeşim o kız o dansçıyı kafadan attı sanırım ama büyük resmini getiricem dedi bilmiyorum 1 saatdir arıyorum bulamadım bir anlamadım gitti ya.

3. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Doğrusu ben de öyle biri olduğunu düşünmüyorum. Sanırım bir dahaki gelişine kadar beklememiz gerekiyor kim olduğunu görmek için :)

4. Cevap: Jessie Manson kimdir

ben dahil olmak üzere kimse bu kızdan bir şey anlamadı ki kardeşim 4 saattir arıyorum ve sonuç 0... ama o kız o an ki durum için öyle söylemiş olabilir... zaten hareketleri de pek dengeli değildi... yanılıyorsam söyleyin...

5. Cevap: Jessie Manson Kimdir

(ben 2. yorumu yazanım) Evet ama bence kız çok hayal gücüne sahip anlamadım yaa şimdi 1 tane buldum Jessi Manson diye oda hapisanedeymiş :D O Kadın Ölmüş Birde. Dediki ''Dansçılar Bu Kadını Tanımıyorsa Dansçı DEĞİLDİR!'' Geldiğinde Getiricekmiş Kesin Kafasından O Kadını Düşünüp Resim Çizer Getirir.

6. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Abi o kizin kafasi guzeldi her halde oraya cikarken Jessi Manson yazarken zaten onun sacmalamasi geliyor jessi saliha manson cikiyor nereye yazsam

7. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Bende bir dansçıyım ve o kızın yaptığı kolay hareketlerin alasını yapabiliyorum ve banada dansçı olamayacagımı söylediler ama danscıyım.JESSİE MANSON DYE BİRİNİ TANIMAYAN DANSCI DEĞİLDİR cümlesini demesi aptallık ben tanımıyorum hatta ilk defa duydum oysaki ünlü yda sönük tüm danscıları merak ederim ve arastırırım.AMA BU danscıyı ilk defa duydum kız kesinlikle yalan söylüyor

8. Cevap: Jessie Manson Kimdir

ben mezar taşını buldum ölüm yılı 1971miş:)

9. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Biz de böyle saatlerce arıyoruz kimmiş diye

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2012

10. Cevap: Jessie Manson Kimdir

Çok ünlü bir dansçı değilmiş çok abarttı kız

11. Cevap: Jessie Manson Kimdir

faace de var arkadaşlar bakınız ok.

12. Cevap: Jessie Manson Kimdir

öyle biri var biliyorum ama işte fazla hatta hiç fotoğfarı yok gibi öldü ama öyle bir dansla 3 evet aldıysa ben çıkar dikilrm genede 3 evet alırm çok saçmaydı konuşmaları falan değşk böyle saçmaladı iyiceni

13. Cevap: Jessie Manson Kimdir

jessie manson diye biri yok kafadan attı o kız bence :D

14. Cevap: Jessie Manson Kimdir

dikakat ettimde ,1 saattir yorum yapıyosunuz ,ben jessie saliha 'nin arkisiyim.biraz düşündümde hayal gücünüz çok geniş ve çok etkileyice biri çıktı mahkum yaptu jessiyi ,diğeri çıktı salihayı deli yaptı ,unutmayaın hiç kimse herşeyi bilemez ,biraz yaşamak gerekir,dansına yorum yapanlar size sesleniyorum,demekki güzel dans ediyoki 3 eveti kaptı,yeter artık eleştiri yağmuruna tuttuğunuz bu kızı ,biraz kalkında normal hayatta bulun kendinizi....!!!

15. bu kız harbiden kompleksli dans edemezsin dan edemezsin diye kendini kaptırmış gidiyor hani bi hikaye varya kızım ben sana dans edemezsin demedim adam olamazsın dedim...