Kadınlar İle İlgili Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Kadınlarla İlgili Sözler

Bayanlar İle İlgili Güzel Sözler

Bayanlar ile ilgili güzel söz söylemek ancak seven kalplerin harcıdır. Bayanlar hayatın bütün hoyratlık ve kabalığını yumuşatan ve hayatı çekilebilir kılan bir faktör olarak zarif ve latif yaratılmışlardır. İşte kadınlar ile ilgili sözler.

Bekar erkeklerin vicdani vardır, evli olanların ise karıları... H.L.MENCKEN
    Erkekler büyüyüp olgunlaşmaz, yalnızca boyları uzar. LEO RUSTEN
    Tekrar evleneceğimi sanmıyorum. Sevmediğim bir kadın bulur ona bir ev satın alırım daha kolay. LEWIS GOZZARD
    Erkek her zaman düşünen hayvan olarak tanımlanmıştır, ama düşünceli davranması gerekince sinirden kuduran bir hayvan. OSCAR WILDE
    Kadın özgürlükçülerine tepem atıyor. Sandıkların üstüne çıkıp kadının erkekten daha zeki olduğunu söyleyen nutuklar atıyorlar. Haklılar ama bunun gizli kalması lazım, yoksa bütün tezgah mahvolacak. ANITA LOOS
    Eğer erkekler bizim neye güldüğümüzü bilselerdi, bizimle hiç yatmazlardı. ERICA JONG
    Bir erkek karınızı elinizden aldığı zaman karınızı ona bırakmaktan daha büyük bir intikam yoktur. SACHA GUITRY.
    Hiçbir zaman bir erkekten bana armağan ettiği elmasları geri verecek kadar çok nefret etmedim. ZSA ZSA GABOR
    Kadınların yaşı yoktur... onlar ya gençtir... ya da yaşlı... Genç olduklarında bizi aldatırlar... yaşlandıklarında ise aldatılmak istemezler. SACHA GUITRY