Kahraman Tazeoğlu Söz Kitabından Alıntılar

Konusu 'Ünlü Sözler' forumundadır ve Zakkum tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Kahraman Tazeoğlu Söz Kitabından Sözler

Kahraman Tazeoğlu Söz Kitabı Sözleri

Bir şehrin sokaklarında kaybolmadan o şehri tanıyamaz insan .Hayat ,yollarında kaybolmadan öğrenilmiyor bazen .Ve kaybolmak da öğretici olabiliyor çoğu zaman

Sahip olduğum ama hep başkasınınmış gibi hissettiğim kalp sancımdın sen.

Sen nice kayıplarla yürüyordun yokluğa, ben nice kayıplara aşk dedim senden sonra. Oysa ki aşkı yıpratmadan yıllandırmaktı niyetim. Ben o şarkıyı seninle söylemek istemedim, seninle dinleyebilmekti derdim. Ben aşkı haykırmak isterken sessizce zehir gibi yuttum kelimelerimi. Söyle! Sessizlik bile kelimelerle anlatılırken sensizliğin sessizliğini hangi sözlük açıklayabilir ki?

Gizin içine gizlenen bir yalnızlıksa ve giz bir tohumsa ve suskunluklarla sulanmışsa;yalnızlık büyür de geçer seni ,nerene saklayacağını bulamazsın

Bırak böyle kalayım. Başkalarının istediğine dönüşürsem, kendi istemediğime dönüşmüş olurum.

Geride kalan her şeyi yanında götürmektir aslında gitmek.

Öyle uzaklaşıyoruz ki birbirimizden, öyle köreltiyor ki büyük şehirler insan yanımızı; binalar yükseldikçe insanlık alçalıyor sanki.

öyle bir yerdeyim ki şimdi
    ne seni sevebiliyorum
    ne senden başka birini...

Ben bu şehirde en çok seni sevdim.

Yola çıkıldığında göze alınmalıydı aşkın adressizliği.

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Kahraman Tazeoğlu Söz Kitabından Alıntılar

- Yola çıkıldığında göze alınmalıydı aşkın adressizliği.

- Geride kalan her şeyi yanında götürmektir aslında gitmek.

Kahraman Tazeoğlu'ndan çok güzel sözler bunlar..paylaştığın için teşekürler zakkum.