Kapanmak istiyorum ama çevremden utanıyorum

Konusu 'Dini soruların cevapları' forumundadır ve Nehir tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Kapanmak istiyorum ama çevremden çekiniyorum

Öncelikle kıymetli kardeşim kapanmaya niyetlenmişsiniz Niyetiniz halis olduğu müddetçe Rabbim hep sizinle olacaktır.Rabbim muvaffakiyet versin inşallah.Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın bizim bu dünyaya geliş gayemiz insanların beğenisini kazanmak başörtüsündeki gayede kendini farklı bir şekilde göstermeye çalışmak değildir tek amacımız ve gayemiz hak rızasıdır,Çevrenizdeki tepkilere gelince muhakkak ki tepkiyle karşılaşacaksınız çünkü inançsız yada cahil olan bilinçsiz olan insanlar çok çevremizde ama hiçbir başarı sıkıntı çekilmeden kazanılmamışken ebedi saadet, o en güzel güzellik olan cennet için tabiki sıkıntı çekeceğiz ama inan kardeşim tesettürün güzelliğini sadece ebedi alemde değil inan ki bu dünyada da göreceksiniz.Ve sıkıntınızın fazlalığı oranında mukafatlandırılacaksınız.Bizim yaratıcımız,kurtarıcımız tek yardımcımız Yüce Allah iken ne diye fani insanların sadece kendi çıkarları için size söyleyeceği sözlere ehemmiyet verelim ki.Kıymetli kardeşim Asr-ı sadette çekilen sıkıntıları okumuş yada duymuşsanız bu sıkıntılar onların yanında çok küçük kalır

Alıntı