Kardeşime Doğum Günü Yazıları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Kardeşime Doğum Günü Sözleri

Kardeşime Doğum Günü Mesajları

Belki dünya için önemli değilsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin kardeşim. İyiki doğdun.

Ben seni doğduğunda istememiştim, çocukluk aklıyla kıskançlık etmiştim. Şimdi diyorum ki iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim kardeşim olmuşsun. Nice mutlu yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara

Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yasam dolu yaslara..

Bu Dünyadaki herkes kardeştir önemli olan O kardeşlik bağını Bulmaktır… İyiki doğdun kardeşim.

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.

Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu senelere.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin.. Yaş günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun