Kaynaşmaya geldim :)

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Berrak tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Tamam tanışalım ama en çok kaynaşalım. :D Ben Berrak.İstanbul'dan.Bu kadar yeter sanırım.Konuyu dağıtmasak ben o babeti bekliyorum sevgili Elif... Bu arada smileyleriniz hiç güzel değil... :))))

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

Hoşgeldin Berrak zamanla kaynaşacağız gibi görünüyor.:) Peki sen tiramisuyu hazırla ben siparişi veririm.: ) Smileyler güzel olmayabilir ama kullanmasını iyi biliyorsun.Her kimsen çözeceğim seni inş.:D

3. Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

:)) Teşekkürler güzel karşılaman için. Evet smiley kullanmayı hem iyi bilirim hem de severim.Zamanla neler öğreniyor insan.Her ne kadar bol çeşit olmasa da... :D

4. Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

Hosgeldiniz Berrak hanım umarız webokur'a renk katarsınız :p

5. Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

Teşekkür ederim Akrep.İyi dileklerin için teşekkürler...

6. Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

Ayy ne ayıp valla bir kahve bile ikram eden yok... :p

7. Elif

Elif Yönetici Admin

Nedenini anlamadım ama kanım fena kaynaştı sana :p Bu saatte içilmez ama yinede buyur kahven afiyet olsun:))

8. Cevap: Kaynaşmaya geldim :)

:))) Evet senin duymadığın uzun bir kahkadan sonra kahvemi aldım elime.Ellerine sağlık...

Herşey iyi güzel de gelir gelmez eleştiren,ayağına kahve isteyen ve daha pek çok rahatsız edici tutumlar sergilemeye müsait birine neden kanın kaynaştı diyeceğim ama benimde kaynaştı. :D

9. Elif

Elif Yönetici Admin

Burada misafir bulduğunu değil umduğunu alır..;) Kaynaşmaya gelene ne denir ki..bir de tiramisu ile geliyorsa..:)

10. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Hoşgeldin Berrak :)

Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...