Kehanet Online

Konusu 'Oyun inceleme' forumundadır ve Archangel77 tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Archangel77

Archangel77 Yasaklanmış

Hizmetkar Yumurtası kaç çeşit bilen var mı?
    Kehanet Online indirdim ve oynuyorum. Geçen hafta birileri bahsetmişti, indirdim.
    Oyun sardı beni, hizmetkarda yarattım kendime. Yılan balığı şeklinde bir hizmetkarım var, adını falanda koydum. Ancak yumurta bulmadan bilemedim kaç çeşit daha hizmetkar var?
    Kaplan olduğunu duydum gördüm. Diğer 2 tane cins ne? Bilen var mı? Hatta Kehanet Online oynayan var mı?
    Şimdi neden soruyor diyeceksiniz normal olarak. 31 seviye oldum ve savaş alanlarına girmeye başladım. Ancak ben okçuyum ve kendime tanklık yapacak bir hizmetkar istiyorum. Yılan balığı daha çok atakçı.

Bir de eğer tavsiyeniz olursa Delfis bıçakçıya dönmek mi daha mantıklı olur hizmetkarı değiştirmek yerine. Çünkü atak gücüm iki katına çıkacak bu sayade. Oyunu o kadar indirdim, bu kadar detaylı olacağını tahmin etmiyordum. Hani oyunculuk istiyor, biz alışmışız al hemen karakteri, gir, kes, saldır işlerine emeksiz şekilde. Tabi içerikli oyun görünce Kehanet gibi şiştim.
    Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim & bende oyun içinde yardımcı olurum.