Kısa 2014 Komik Sözler

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve webkolik tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

En Kısa Komik Sözler 2014

2014 Komik Sözler Kısa

Arkadaşınızla twitter olsun, facebook üzerinden olsun paylaşabileceğiniz en komik espirili komik kısa sözlere konumuzdan erişebilirsiniz.

Sınav esnasında yanında ki arkadaş kağıdı ful doldurmuşsa ve sen ona az yardım et dersen o şunu der; Sallıyorum olum.

Aşkımın birgün suya düşeceğini bilseydim aklım olsaydı balık olurdum

Kadınlar çoğu kez üzüm gibidir Sizin vereceğiniz ilgi emek ve sevgiye göre ya şarap ourlar ya da sirke.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu diye kızdım.

Gülümsemek çok güzel insanı hayata bağlar Gülümsetmek başka güzeldir mutlu insanları görünce hayatın değeri artar.

İnsanlar ikiye ayrılır, şampuanı direk kafasına dökenler ve şampuanı ilk önce eline dökenler.

Bir kadın ona ettiğiniz bir sözü yıllarca saklayıp gerektiği yerde müsait yerinize sokabilir.

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz! Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor dedi..

Sevmeyi bilmiyosan kullanma o iki kelimeyi yani ne sen kirlet ağzını o sözle. Ne de o söz ağlasın kimin eline düştüm diye…

Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır hoşlandığım kıza merhaba bile demiyorum. Umarım mesajı almıştır.

Ben o karneyi almak istemiyorum, okula hediyem olsun. Hatta bana karne basmasınlar ağaçlar kesilmesin benim için, tohumlar fidana fidanlar ağaca anlayabiliyor musunuz?

Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin!