Kısa Dertli Sözler Mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Hilal tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Kısa Dertli Sözler
    Dertli Sözler Ve Mesajlar

Konuştuğum Zaman Mahkum, Sustuğum Zaman Zanlı Muamelesi Görüyorum.. Bir Bilseler Susan Birinin Gözlerinde Çuvallar Dolusu Kelime Olduğunu Ve Yine
    Bilseler Söz Tükenmişse En Güzel Cevabın Susmak Olduğunu.. Tarif Edemedeğim Acıları Ve Hayal Kırıklıklarımı SUSMALARIMLA ÖRTÜYORUM..!!

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Ne seni unutabildim ,Ne 'de senden vaz geçebildim ,Yaşama Sebebim' din, Ben Seni Ölümsüz SEVDİM...!!

Yalnızlığın Hakkını Veriyorum , Hakkımı Nasıl Ödeyecek Bilmiyorum ..!

Dertli başımın Dermanı Sadece Sensin Seninle Dertlerimi Unuturum Seninle Mutlu Olurum, Sen yokken Yanımda Yine Dertlerimle Boğulurum Kendi Dünyamda.

Dertli gecelerime Dermanlı Güneş ol, Cevap Bulamadığım Sorunlarıma Sadece Mutlu Bir çözüm Ol.

Dertli Sözlerim belki Hayatıma teselli belkide Dertlerim Dert Olmuş Duygularıma Dualı, Seviyorum Yinede yaşamayı Dertlerime inat Seviyorum hayat Seni! Sana inat!

Tutacak el bulamzsam, koyar cebime gezerim.. sıkıntı yok.

İnsan ne ederse kendine eder. ama sorarsan suçlusu ya hayattır ya kader..

2. Cevap: Kısa Dertli Sözler Mesajlar

çekerim ızdırabını bu kadar yeter :D
    Allah dert verip derman aratmasın, insan sinerjik olarak kendini nasıl hissederse öylede enerji yayar. Hayat görecelidir, mutlu olmak kendi sarayımızda yaşamak aslında mümkün. Allah bütün dertleri bizlerden uzak eylesin :)

3. Cevap: Kısa Dertli Sözler Mesajlar

Amin.. ama dertsizde bir dünya olmaz :)) ozaman huzurun mutlulugun bir anlami olmaz siradan olurdu.

4. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Kısa Dertli Sözler Mesajlar

Kimse yoktu..

- Yüreğimin götürdüğü yere gittim, içerde kimse yoktu...!

Seni üzüyorsam Söyle Bana, Dertlerim Çok Bu Dünyada Sana Yansıtmak istemem üzülmene dayanamam Asla.

Dertli başımın Dermanı Sadece Sensin Seninle Dertlerimi Unuturum Seninle Mutlu Olurum, Sen yokken Yanımda Yine Dertlerimle Boğulurum Kendi Dünyamda.

Aşkının Adı Dert Olucaksa Bırak çekeyim Be!

Dertsiz Zamanım Olmadıki Aşkını Çekemiyeyim! Aşk Olup Dert Çekeceğime Hayatı Severek Dert çekerim Daha iyi.

Bitmeyen Sensizlik içinde Dertlerimle Seni Anarım her gece, Aşk Derdi Yüreğime indirdi sevgini çekerim derdini..

Derdimi kimseyle Paylaşamayacak Kadar inatçıyım Seninle paylaşacak kadar Duygusalım Birtanem Seni Dertlerimle üzmek istemiyorum.

Aşk Acısı Çekmeyen bu kaldim hayatın Acısını Çekiyor Dertlerini omuzluyor, Daha Yaşım hayatımın Baharında Kışları yaşıyorum Dertlerimle.