Kombu çayı kullananların yorumları

Konusu 'Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve Ceren tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

Kombu çayı kullananların yorumları

Kombu çayı kullananların yorumları-1
    Doğum sonrasında aldığım fazla kilolarım vardı. Ayrıca Vücudumda iltihaplanma ve şişkinlik mevcuttu. Comboutea kullanmaya başladım daha birinci kolide vücudumda ki iltihaplanma ve şişkinlikler inmeye başladı. Şuan da 8 kilo verdim, çok memmunum ve comboutea kullanmaya devam ediyorum.

Kombu çayı kullananların yorumları-2
    Annem 80 yaşında.Kalp kapakçıklarında kireçlenme vardı. Sol tarafına yatınca şiddetli ağrı oluyordu.Doktora gitti. Kapakçıkların Ameliyat ile değişmesi gerekli dedi. Yaşlı olduğundan dolayı ameliyat riskli olacağından ameliyat olamadı. Bizde araştırdık, Comboutea aldık.Annem hergün 1 çay bardağı içti. Ara vermeden 6-7 ay devam etti. Sol yanına yatınca olan ağrılar azaldı. Doktora gittik ameliyatlık bir durum kalmamış dedi. Annem akşamları içiyor.Uyku düzenide sağladı.kendini çok iyi hissediyor. herkese tavsiye ederiz. Selamlar

Kombu çayı kullananların yorumları-3
    bende sol böbrekde 18 cm taş var internete gezinirken comboutea dikkatimi çekti böbrek için kullanan bir arkadaşa sordum ben kullandım çok faydasını gördüm dedi bende samimiyetine güvenerek sipariş verdim kullanacağım inşallah faydasını görürüm böbrek taşı eritirde bende kullanırım dostlarıma tavsiye ederim

Kombu çayı kullananların yorumları-4
    30 yaşındayım, bugüne kadar hep zayıf ve sağlıksız yaşadım. 3 yıldır comboutea kullanıyorum ve 3 yıldır normal kilo ile sağlıklı bir şekilde yaşıyorum. Bütün mide problemlerim, baş ağrılarım ortadan kalktı. Regl dönemleri m rahat geçiyor. 3 yıldır çok mutluyum. Comboutea kullanmaya devam ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Son düzenleme: 30 Mart 2015