Komik Mesajlar Kısa

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Yavuz tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Çok Komik Mesajlar Kısa

Güzel Komik Mesajlar Kısa

Komik ve eğlenceli biri olmak bazen sempati toplasada yerinde ve zamanında yapılmadığı sürece kişi çenesi düşük boş boğazlılık ve sıkıcılıktan öteye götüremez. Komiklik yada mizah kültürü tarihi karakterlerimize mal olmuş bir mirastır. Fakat günümüzde bu miras anlaşılamadığı ve çoğu zaman yok sayıldığı için meşhur mizah ustası sanatçılarımız müstehçen söylemler ile günü kurtamaya çalışmaktadırlar. Mizah kültürümüze örnek tarihi şahsiyetlerimiz ise güldürüken düşündürmüş ve eğlendirirken öğretmiştir.ywx

Kısa güzel ve çok komik mesajlara örnek;

Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.

Yazılıdan sıfır aldım ama, önemli olan katılmaktı.

Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?

Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış…

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez…

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

Karanlıktı,gözleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdım,memelerini avuçladım.çok zevk alıyordum…çünkü hayatımda ilk kez inek sağıyordum.

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalışıyor,15i sex yapıyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalışıyor,1tane salakta elinde telefon sms okuyor!

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Bu mesaj özel bi frekansla gonderılmiştir.zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körluk ibnelerdede bi anlık gülümseme yapar.alıntı