Komik Sözler Face

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Komik Sözler Facebook

En çok kullanılan ve sevilen sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan face (facebook) profilinizde paylaşabileceğiniz arkadaşlarınızla beraber gülüp eğleneceğiniz en komik sözleri buraya ekledik.Eğer siz de facebook yazılarında eğlenceli komik sözlere yer vermek istiyorsanız işte bu Komik face Sözlerini çok beğeneceğinizden eminim.Facebook sayfalarınızda kullanabileceğiniz gibi diğer sosyal hesaplarınızsa da kullanabilirsiniz. Buyrun Komik Profil Sözleri sizlerle..

-Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

- Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

-Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

-Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

- Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

- Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

-Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi ! “Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye…

-Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce SENİ kim temizleyecek..

-Sünnet anında yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..

-Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur…

- Burnunu karıştırırken yakalanınca hemen yüzünü kaşıyormuş gibi yapan arkadaş, oscar moscar ne varsa senin lan!

“Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.