Kütüphane Karıncaları

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Berrak tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Kütüphane Karıncaları,kütüphane karıncaları kimdir

Kitap okumanın önemini ve yardımlaşmanın keyfini paylaşabileceğiniz bir projeye destek vermek istermisiniz? :)

Bahçeşehir Kolejleri ve Beşiktaş Koleji “Kütüphane Karıncaları Kütüphaneler Kuruyor” projesi başlattı.Bu projede amaç kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kurmak...:)

Projeye hangi kitaplar uygun

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü yayınlar ile gençlik klasikleri, çocuk klasikleri, klasikler, üniversite ve Anadolu liseleri hazırlık kitapları, çocuk hikâyeleri, psikoloji kitapları, çocuk romanları, anaokulu çocuklarına yönelik kitaplar, bilimsel ve edebi kitaplar, dergiler ve öğretmen eğitim kitaplar.

Ve en önemlisi sizin vazgeçebileceğiniz bir kitabınız. :)

Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz

15 Ocak – 15 Mayıs 2012 tarihleri arasında en yakın Kütüphane Karıncası öğrencisine kitaplarınızı ulaştırabilirsiniz.Ya da Bahçeşehir veya BJK kolejlerinden birine ulaştırmanız gerekiyor. Kitaplar taşıyamayacağınız kadar çoksa, 0 212 270 75 25 no’lu telefonu arayıp evinize bir görevlinin gelip kitapları teslim almasını isteyebilirsiniz.

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Kütüphane Karıncaları

Helal olsun tebrik ederim..Kütüphane Karıncaları kampanyasını destekliyorum,bir raf dolusu kitapta benden..:))

3. Cevap: Kütüphane Karıncaları

Canım ,bir karınca annesi olarak :D çok teşekkür ederiz.Çok iyi bir okuyucu olduğunu ben zaten biliyordum. Önce benim karıncam sonra da tüm karıncalar adına teşekkür ediyoruz... :)