Liam Payne ağlarken

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve webkolik tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Liam Payne ağlıyor

Liam Payne ağlarken, One Direction Liam Payne ağlayan resmi

2. Cevap: Liam Payne ağlarken

ayyyyyy o benim hayatımmmmm yerim seni ağlamaaa seninle çıkmak istiyorum bebeğimmmmmmmmmmm.......

3. Cevap: Liam Payne ağlarken

bendeeeeeeee seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seeeeviiyoruuuuuuuuuuummmmmmmmmmm askkkkkkkkkkkkkııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm

4. Cevap: Liam Payne ağlarken

o benim bebeğim onunla ben çıkarım anladın mı canım

5. Cevap: Liam Payne ağlarken

Ya kizim sana noluyo benİm o benİm sana noluyo gİt İŞİne benİm aŞkim o bİlİyonmu benİm o benİmm

6. Cevap: Liam Payne ağlarken

kuzenimi benden çokk sevemessiniz....

7. Cevap: Liam Payne ağlarken

lllllliiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaammmmmm sana aşığı senin bütün herşeyini biliyorum sei sevenlerin kafasını kırmak istiyorum bu arada beni ben olarak bulabilirsin
    aaaşşşşkkkkkkkkkıııııımmmmmmmm.....
    aaaaşşşşşşşkkkkkkıııııımmmm...

8. Cevap: Liam Payne ağlarken

benim abimi benden daha çok sevemezsiniz bebemmm...:p

9. Cevap: Liam Payne ağlarken

ayyyyyyyy ben onu yrim ağlamasına kıyamam telefonumda bakarken telefona sarılıp öpüyorum onunla çıkan ünlülerin öldürmek istiyom ve onun ağlarken kulanınlan espirilerden nefret ediyorum canım benim resmi gördükçe ona sarılıp öpmek istiyorum liam sana tapıyorum cenneten düsmüş melek ağlamaK istiyorum resmi gördükçe

10. Cevap: Liam Payne ağlarken

Ağlama bebek, ağlama sende
    Umut sende yarın sende.
    Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye,
    Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın niye.

11. Cevap: Liam Payne ağlarken

liam senin abinse sen nasıl türkçe konuşuyon liam ingiliz beeeeeebeeeeeeeeeeeeemmm

12. Cevap: Liam Payne ağlarken

oyyşş çokk tatlı o orada ağlasın ben burda ağlıyım onuda goremeden gıtcezz öbür dunyaya :(

13. Cevap: Liam Payne ağlarken

nerden senin abin oluyo ve herkeze söylüyorum liam payne benim

14. Cevap: Liam Payne ağlarken

Niye ağlamış :rolleyes:

15. Cevap: Liam Payne ağlarken

off la ölürüm ls ben sana. ben aslında ARDA TURAN'a aşığım ama son zamanlarda odamın duvarlarında Ardanın yerini sende aldın kıyamam sana beeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn:(((

16. Cevap: Liam Payne ağlarken

o benimmmmmm aşkımmmmmmmmm oy ben sana sana ölürümmmmmmmmmmmm gözyaşlarınaaaaaaaaa dayanamammmmmm aşkısıııııııııııııııııııb :D :D

17. Cevap: Liam Payne sevişirken

kızlar veya erkekler ümidinizi kesin liamla çıkıyoruz da bende fotoğrafları var bide 3 yaşın oğlumuz var

18. Cevap: Liam Payne ağlarken

ayy siz ergensiniz galiba bu ne ya ortalık çor çocuk kaynıyor .canlarım yaa ..:)eminim liam sizindir ..siz birazda hayal kurun.belki rüyanızın diğer partın liamla evlenirsiniz belli mi olur ay ezikler ya kıyamam ben size..:).

19. Cevap: Liam Payne ağlarken

aşkım ağlama bebeğim ya onu benden kimse sevemez

20. Cevap: Liam Payne ağlarken

yaaa ağlama ben sana kıyamam seni çokkkkkkkk seviyorum