Liam Payne biyografi

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Liam Payne biyografi türkçe

Liam Payne biography

One Direction Liam James Payne 29 Ağustos 1993'de Wolverhampton doğumlu One Direction grubunun üyesi olan İngiliz Liam Payne şarkıcı ve söz yazarıdır.

Liam Payne Hayatı

Liam'ın bir böbreği var. 3 hafta erken doğduğu için hastanede tutulmuş.Liam 12 yaşındayken okulun basketbol takımına katılmış, daha sonra boks dersleri almış. boks yaparken burnu kırmış ve kulak zarı delinmiş. Liam Payne'in, Ruth ve Nora adlarında iki kız kardeşi var.

2008 yılında The X Factor yarışmasına katılmış fakat jüriler ona iki yıl sonra gelmesini önermiş.
    iki yıl sonra tekrar katıldığında da bootcamp'de elendi. Fakat Nicole Scherzinger'ın tavsiyesi ile erkekler kategorisinde elemeleri geçememiş olan diğer 4 yarışmacılar ile One Direction adlı bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarışmışlar. On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirmiş.
    One Direction ile 5 single ve 1 stüdyo albümüne imza attılar.

2. Cevap: Liam Payne biyografi

o bnm aşkm onu kimseye vrmem canımın burnu kırılmş çok acımştr şmdi keşke onun çektiği acıyı ben çekseydimmmmmm annemmmm seni ck sewiyorum sende beni sewiyosundr heralde liamın sewgilisini görürsem ........ anladınız sz onu .)

3. Cevap: Liam Payne biyografi

olum bak giiiiit!! o senin değil ..... o benim!!!..

4. Cevap: Liam Payne biyografi

Sakin olun gençler Liam benim xd

5. Cevap: Liam Payne biyografi

AŞkim bennİİmmmm <3<3<3

6. Cevap: Liam Payne biyografi

olum bakın gidin :D harry var louıs var nie liamı sewionus kardeşlerr :D LİAM BENİM KİMSEYE VERMEM İÇİNİZDEKİ EN ÇOOK SEWEN BNM .D BARDAĞI GİYSİSİ 400 POSTERİ BİLEKLİĞİ KOLYESİ VAR :p DA ÇOK ŞEYİ VAR AMA ANLATSAM YETMEZZ .D SESİM ÇOK GÜZEL :) MAAŞALLAH ÇOKTA ZENGİNİZ ŞARKILARINI EZBEE BİLİP SÖLÜORUM :D BABACIM BANA BİLET ALICAK VE İNGİLTEREYE ORDANDA ALMANYAYA GİDİCEĞİM <3 BELKİ GÖRME ŞANSIM OLUR LİAM'I <3

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Temmuz 2012

7. Cevap: Liam Payne biyografi

Liam yaa çok tatlısın yerim seni <3

8. Cevap: Liam Payne biyografi

yaa liam'ın başına gelenler çok duygusal bişeyy resmen ağlıyasmaam ve o pes etmek yerıne dırenmeyı seçmiş iyikide seçmiş LİAM'mmmm aşkımmmmmmmmmmmmmmm

9. Cevap: Liam Payne biyografi

lütfen lütfen liam benim o yüzden hepiniz liam dan uzak durun :D

10. Cevap: Liam Payne biyografi

bence liam payne kimsenin aşkı degil sadece benim kardeşimin aşkı :D

11. Cevap: Liam Payne biyografi

liam benimmm uzak durun liamdan aşkım o bnm oyyy kıyamam bebğm o bnm

12. Cevap: Liam Payne biyografi

yaa bişey sorucam dudağında rujmu var:D