Manzara Kış Fotoğrafları

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Yavuz tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. En Güzel Kış Resimleri

Kış Manzara Resimleri 2012 2013

Kış ayları soğuk ve olumsuz şartları ile her nekadar hayatı olumsuz etkilesede kar örtüsü ile gönülleri hoş eden görüntüler sergilemektedir. Bütün çirkinlikleri bir çırpıda kapatan kar örtüsü, eşsiz manzaralar oluşturmaktadır. Kış aylarında doğa manzaralarını görmek için geziler düzenlemenizi tavsiye ediyorum. Bu sizi bir nebze stresten uzaklaştıracak ve manevi bir huzur verecektir. Fakat hüzün halinde olanların kış manzaralarına kendilerini fazla kaptırmamalarını tavsiye ediyorum. Hüzün ve kasvetinizi ikiye katlayabilir. Eğer ofis ortamında çalışıyorsanız oturma pozisyonunuzu güzel bir manzara görecek şekilde ayarlamalısınız. Bu çalışırken hoş duygulara sizi sevk edecektir. Benim görüş açımda Uludağ'ın batıya uzantıları gözüküyor. Tepelere kar yağmış ve hüzün limitleri zorluyor.

En güzel sonbahar manzara resimleri için sitemizdeki diğer resim galerisini görmek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
    Sonbaharın Güzellikleri ve Sonbahar Manzara Resimleri