Marilyn Monroe sözleri

Konusu 'Ünlü Sözler' forumundadır ve ahra tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Türkçe Marilyn Monroe sözleri

Gerçek aşık seni bir tek öpücükle bile kendinden geçirebilendir.

Tüm küçük kızlara ne kadar sevimli oldukları söylenmelidir, öyle olmasalar bile…

Erdemli bir kız öpüşür ama aşık olmaz, dinler ama inanmaz ve terk edilmeden önce terk eder…

Tek başına mutsuz olmak, biriyle mutsuz olmaktan iyidir.

Mağdurlar toplumunda yaşıyoruz. Bu öyle bir toplum ki, insanlar ayakları üzerinde durarak ya da direnerek değil, kurban edilerek rahata eriyorlar.

Aşk ve iş hayatlarımızda gerçek olan iki şey. İkisi bir arada olurlarsa ne ala, aksi halde işler yolunda değil demektir. Çalışmak, aşkın sahip olduğu formlardan biridir.

Elbette benim de duygularım var. Ben de bir insanım. Tek istediğim sadece ben olduğum ve yeteneklerim için sevilmek.

Kariyer yapmak harika .Ama soguk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız.

Köpekler hiç beni ısırmadı ama insanlar için aynı şeyi söylemeyecegim.

Kuralları harfiyen takip etseydim şu anda hiçbiryerde olamazdım.

Hedefe ulaştıktan sonra insan iyice hafifler.hangi yolu teptiginiz önemli degildir.hedef çizgisine ulaştıktan sonra derince bir nefes alır ve artık başardıgını anlar.ancak bundan sonra tekrar başlama imkanınız yoktur.

İyi biriyim ama melek değilim. Günaha girdiğim olurama şeytan değilim. Ben yalnızca bu koskoca dünyada sevecek birilerini arayan küçük bir kızım...

Bir erkeğin dünyasında yaşamaya aldırmamyeter ki orada da bir kadın olarak bulunabileyim..