Mozaik pasta tarifi resimli

Konusu 'Nefis Ev Yemekleri' forumundadır ve webkolik tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Mozaik Pasta Nasıl Yapılır resimli mozaik pasta

En sevdiğim pastalardan biridir.. bildiğimiz bisküvili pasta işte:eek: Bakalım Berrak mozaik pasta tarifimi beğenecek mi?:p

Önce teremyağını bir kapta eritip sonra süt ve kakao malzemelerini ekleyerek karıştırınız.

Kaynamaya başlayınca ince ince hazırladığınız çikolataları ekleyin ve ocaktan alın. Çikolatalar da eriyince yumuşamaya bırakınız. sonra başka bir kapta hazırladığınız bisküvilerin üzerine sosu dökün ve streç film ile üst kısmını kapayarak sarıp 1- 2 saat dinlenmeye bırakın.

Ek olarak damak zevkinize göre çikolata yerine, farklı malzemeler de kullanabilirsiniz.Afiyet Olsun!:rolleyes:

2. Cevap: Mozaik pasta tarifi resimli

Beğendim beğenmez olurmuyum hiç webkolik.Çok lezzetli görünüyor. :)Olsa da yesek keşke.O kadar ihtiyacım var ki şu an böyle bir pastaya ama yapmaya da halim yok. :( Berrak çok hasta :( Nazar ettiniz. :))))

3. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Mozaik pasta tarifi resimli

Geçmiş olsun:confused: baktım senden hayır yok bu seferlik benden olsun ağzımız tatlansın dedim.pastasız böreksiz bıraktın bizi:( afiyet olsun