Mozilla Firefox Facebook kısayol tuşları

Konusu 'Sosyal siteler' forumundadır ve Elif tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Mozilla Firefox Facebook kısayolları

Facebook klavye kısayolları

Mozilla Firefox için Facebook klavye kısa yolları: Klavyede Alt tuşu ile Shift tuşu, Bu iki tuşa aynı anda basarsanız komut tuşu için ortam hazırlamış olursunuz.Mozilla firefox için alt + shift tuşlarına birlikte basmanız komut için hamle yapmanıza imkan sağlıyor.

Mesaj yazmak istiyor iseniz " alt + shift + m " tuş kombinasyonu ile mesaj penceresini açabiliyorsunuz. Facebook'da mesaj penceresini belirtilen kısa yol tuşu ile kolayca açıyorsunuz.Yani sayfalar arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Ana sayfaya dönmek istiyor iseniz, " alt + shift + 1 " tuş kombinasyonu ile ana sayfaya geçebiliyorsunuz.

Profil sayfanıza geçmek istiyor iseniz, " alt + shift + 2 " tuş kombinasyonu ile profil sayfanıza geçebiliyorsunuz.

Arkadaşlık istekleri sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 3 " tuş kombinasyonu ile ana sayfaya geçebiliyorsunuz.

Mesajlar sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 4 " tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Bildirimler sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 5 " tuş kombinasyonu ile bildirim sayfasına geçebiliyorsunuz.

Genel Hesap Ayarları sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 6 " tuş kombinasyonu ile genel hesap ayarları sayfasına geçebiliyorsunuz.

Arama yapmak istiyor iseniz, " alt + shift + 7 " tuş kombinasyonu ile Facebook araması yapabilirsiniz.

Facebook resmi sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 8 " tuş kombinasyonu ile Facebook resmi sayfasını açabilirsiniz.

Facebook resmi sözleşme sayfasına girmek istiyor iseniz, " alt + shift + 9 " tuş kombinasyonu ile Facebook resmi sözleşme sayfasını açabilirsiniz.

Facebook yardım sayfasına ulaşmak için ise, " alt + shift + 0 (Sıfır) " tuş kombinasyonunu kullanabiliyoruz.

http://www.webokur.net/sosyal-siteler/google-chrome-facebook-kisayollari-1562/ için tıklayınız

2. Cevap: Mozilla Firefox Facebook kısayol tuşları

Facebook ve oyunlar'da cok kullanisli buluyorum.

3. Cevap: Mozilla Firefox Facebook kısayol tuşları

Yani yani ben cevap yanlis yere yazmisim google crome icin olcakti:)