Msnden Skype Geçiş Nasıl

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

MSN Hesabıyla Skype Üzerinde Nasıl Oturum Açılır? Msnden Skype nasıl Geçiş yapılır?

Altta tarif ettiğimiz gibi adımları yaparsanız kolayca Msnden Skype Geçişi sağlayabilirsiniz.

1 Adım

İlk olarak skype'ı indirin.

2. Adım:

Sype'ı çalıştırdığınızda aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz. Microsoft hesabı ile giriş yapma seçeneğini tıklayın ve devam edin.

3. Adım:

Microsoft sizden msn hesabınızla giriş yapmanızı isteyecek. MSN kullanıcı adı ve şifrenizi girin. "Oturum Açın"

4. Adım:

MSN hesabınızla login olduktan sonra, burada size Skype hesabınızın olup olmadığını soracak. Eğer skype hesabınız varsa bir sonraki aşama da giriş yapmanız gerekir. Ama eğer skype hesabınız yoksa skype hesabı oluşturmanız gerekecek.

5. Adım:

Skype hesabınızla login olup ve yeni skype hesabı oluşturduğunuzda aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. Eğer bilgiler doğruysa yapmanız gereken "Devam Et" butonuna tıklamak.

En son olarak başlangıçtaki ekrana geri dönüp hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Böylece msn arkadaşlarınız ile skype arkadaşlarınızı skype ekranında göreceksiniz.

Detaylı bilgiler için TIKLAYINIZ..