Mübarek Cuma Günü Mesajları

Konusu 'Dini günler ve geceler' forumundadır ve webkolik tarafından 6 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cuma gece ve gündüzü mübarek olsun... Cuma Günü Mesajları

Ashab-ı Kiramdan birisi Rasulullah (sav) Efendimiz'e :
    “Ben Seni Seviyorum” dedi!
    Efendimiz (s.a.v):
    “Yoksulluğa Hazır Ol” buyurdu!
    “ALLAH’ı da (cc) Çok Seviyorum” deyince:
    “O Halde Belâya da Hazır Ol!” buyurdu! (Hâdis-i Şerif, Tirmizî)

Bu vesile Cuma gününüz mübarek ve hayırlara vesile olsun, Amin..

Hayırlı huzurlu Cumalar, güzel insanlar “ Cumanın yüzü suyu hürmetine, Açılmasını temenni ettiğiniz tüm kapıların
    Açılması duası ile.
    mubarek-Cuma-gunu-Mesajlari.jpg
    Cuma gecemiz mübarek ve hayır olsun..
    Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette de müminlerin bayramıdır. Cumamız Mübarek Olsun.

Allahım!.. Bizleri Sana boyun eğenlerden kıl, tevbemizi kabul et, neslimizden Sana itaat eden bir ümmet çıkar. Çünkü tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen’sin Allah'ım. Alemlerin efendisine selatu selam ile webokur.net Hayırlı Cumalar Olsun..

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı,sen yalnızlığıma arkadaş olan, yolda kalmışların yoldaşı ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Kalbimizi imanla doldur.

Önce yollar uzanır Rabbe yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görebilmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et RABBİN için. cumamız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. mutluluklar hepimizin olsun. Ne kurduğumuz bağlar bozulsun, ne de dostlarımız unutulsun. cuma günümüz hepimize mübarek olsun.