Muhsin Yazıcıoğlu'ndan Güzel Sözler

Konusu 'Ünlü Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Muhsin Yazıcıoğlu söylediği en güzel sözler

Muhsin Yazıcıoğlu Sözleri

Ölümünün 4. yılında özlemle, rahmetle ve sevgiyle anılıyor.Gönüllerde her zaman var olacaksın REİS..İşte Muhsin Yazıcıoğlundan Güzel Sözler..

Benim adım Muhsin Yazıcıoğlu!..Bana baskı sökmez..Bizim Allah'tan başka kimseden korkumuz yok!..

Ben Türk'üm Türk esir olmaz

Bir elinde Bilgisayar, Bir elinde KUR'AN olsun

Ben Türk'üm Türk bayraksız olmaz

Ben Türk'üm Türk devletsiz olmaz

Ben Türk'üm Türk ezansız olmaz

Ben Türk'üm Türk hürriyetsiz olmaz

Beton çok soğuk, üşüyorum..

Bu adama haddi bildirilmelidir. Kedisini bile vermezmiş... Kürt, bizim kardeşimiz, soydaşımız, candaşımız. Kürdün kedisi de, keçisi de, kendisi de Türk milleti için değerlidir. Barzani'den bizim isteğimiz, kedi değildir, PKK elebaşlarıdır.

Bir saniyesine bile hükmediğimiz bir dünya için; bu kadar fırıldak olmaya gerek yok.!

Bizim çocukları kitap okumak sıkar. O yüzden fikri tartışmalarda biraz zayıf kalırlar. Ama kavga var dersen, Ayrancı'dan Kızılay'a koşa koşa gelirler!

Namlusunu millete çeviren tanka selam durmam..

Ölüm inançsız insanlar için korkunç bir sondur ama inananlar için ne kadar zevkli bir başlangıçtır!

Zulüm Azrail olsa da hep Hakk'ı tutacağım. Mukaddes, davalarda ölüm bile güzeldir.