Murat Dalkılıç'ın Sevgilisi Kimdir

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Lavinia tarafından 5 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Murat Dalkılıç'ın Sevgilisi Ekin Türkmen

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın sevgilisi oyuncu Ekin Türkmen..

Murat Dalkılıç, sevgilisi Ekin Türkmen için, "Tanrı'nın bana yaptığı güzelliklerden biri. Ekin benim şansım" diyor.

Ekin Türkmen 22 Ağustos 1984 doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Best Model`le katılan Ekin Türkmen Osman Sınav`la tanıştırıldı. Ekin Türkmen`e oyunculuk teklifini yaptı. Ekin Türkmen bu teklifi kabul ederek ilk olarak Ekmek Teknesi`nde yer aldı.

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Murat Dalkılıç'ın Sevgilisi Kimdir

Ekin Türkmen Kimdir?

İzmir doğumlu, aslen Nevşehir'li..2009 yılında Küçük Kadınlar dizisinde rol alan Ekin Türkmen,diziden ayrılarak Amerika Birleşik Devletleri'nde ingilizce eğitimi aldı. Son olarak "Karakol" dizin'de ve "Anadolu Kartallari filmin'de yer aldı ve Ertan Saban'la basrolleri paylastigi yeni dizisi,bir kadın tanıdım.

2002 yılında Ekmek Teknesi adlı dizide oynadı. Dizinin bitmesinden sonra Nefes Nefese, Acı Hayat, Kısmetim Otel, Menekşe ile Halil ve Küçük Kadınlar isimli televizyon dizilerinde rol aldı.Ayrıca Keloğlan Karaprens'e Karşı ve Son Ders: Aşk ve Üniversite adlı sinema filmlerinde oynadı. Küçük Kadınlar dizisinden Amerika'da eğitim alacağı için senaryo gereği ölerek ayrıldı.Ayrıca Adanalı dizisinde "Pamuk'u" canlandırdı.