Niall Horan Ağlıyor

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve webkolik tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Niall Horan neden ağlıyor

Niall ağlıyor sebebi:

Çünkü; Niall'ın Dallas konserinde ağlamasının nedeni One Direction'da olmaktan mutluymuş. Burada olmayı ve hayranlarına çok minettarmış. O yüzden ağlıyor:)

2. Drinking in Crying You're burning up I'm burning like fire

Drinking in My Dear Crying moved by Kiyama are hurting you! ... I cry I cry for you My life is Off

3. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

Hayır, doğrusu Niall konserde bir kıza eğilerek şarkı söylemiş ve kızda ona 'Sen bu grupta olmayı hak etmiyorsun!' demiş ve Niall ağlamaya başlamış ve Zayn de kıza 'git burdan' diye bağırmış..

4. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

evet dogru soyluyor sonrada da zayn ona sarılıyo lutfen

5. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

oyşş ağlama ya yerim seni ben

6. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

benim sarı civcivimi kim üzer ya

7. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

Do not cry, my dear, my love my girl next to you or yell at the moment I saw you, I love you so much because you do not like yelling Aybüke Aydogan fans love you so much <3 Niall Horan

8. Cevap: Niall Horan Ağlıyor

yha ben sana kıyamam kesın ve kesın en buyuk nıall hayranıı benım bu resmı gorunce sular gıbı agladım sen aglma nıall senı coooook sewıoyoruz suanda kıss you calıo genelde ben havay ucardım bu sarkıda ama bu resme bakınca hıc ucacak hevesım yok yalan sölemıyorum hala aglıyorum nıallı okadar cok sevıyorumkı hemde cook artık en sevdıgı yemek ne abısın en sevdıgı seyı nıallın en ugurlu corabının rengını hayatımın en guzel sarı mavı renklerı onda buluyorum fenerbahcelıyım ve fenerbahceyı hatırlatıyor bana mas mavı gozlerı sap sarı altın gıbı sacları yanı benım dıyısımle sarı cıvcıvım mavı boncugum bnm harıkam sın sarı cıvcıvım mavı boncugum kıymetlım herseyım lan gozlere bak keske gercek sarısın olsan ama sen coooooooook tatlısın sekersın sempatıksın yakısıklısın karızmatıksın fotojenıksın daha neler nelersın de söleyemıoz oys kurbn olurum bn sana yerım cnm oys tıpe bak op ol bıt ne dıyım artık ırlandalı yakısıklım obur sekerım senı ben ruyamda sen hayellerımde sen artık ruyamı ve yallerımı yıyecen dıye korkyum hep ordasın ama ben senı SEVMİYORUM cunku SEVDİĞİM YERIM SENSIN sadece sana ait orası baska kımse alamaz sanatcı artıst degıl sen bnm herseyımsın sensız dunya olmaz olsun abı vbız 3 sene önce nabıodujk yha bu yakısıklıları sempatıklılerı gormeden naSIL yasıoduk artık bunye bunlarla yasamayı orendı sızı sevıyorum one dırectıon ama en cokta nıalllllll nıall senı coooooooooooooooooooooooooooooook sevıyorum ................. merve <3